Technicel bv
Corporate Center
Zone Reme 4
2260 Westerlo
T +32 (0)14 85 07 65
F +32 (0)14 26 74 96
info@technicel.com

Technicel Herentals
Geelseweg 9 D
2200 Herentals
herentals@technicel.com

Technicel Brecht
Energielaan 4
2960 Brecht
brecht@technicel.com 

Technicel Brugge
Dirk Martensstraat 2
Unit 2
8200 Brugge
brugge@technicel.com

Technicel Zwevegem
Esserstraat 2
Unit 3
8550 Zwevegem
zwevegem@technicel.com

Technicel Lokeren
Oeverstraat 19A
9160 Lokeren
lokeren@technicel.com

 

Gratis nummers voor al
uw bestellingen:

T +32 (0)800 11 040
F +32 (0)800 11 050

Vacatures

vacature

 

Voor de logistieke ondersteuning van onze filialen plannen wij volgende aanwerving:

Rackjobber / logistiek medewerker:

Functie :

  • Je vertrekt voor dag en dauw vanuit ons corporate center in Westerlo richting de filialen.
  • Je pakt de reeds geleverde goederen uit en controleert deze op kwaliteit en kwantiteit.
  • Je plaatst de goederen FIFO op de juiste locatie in de rekken.
  • Je bent verantwoordelijk voor de orde, netheid en etikettering van de rekken.
  • Je voert voorraadcontroles uit.
  • Je werkt je dagelijkse checklist af en rapporteert bij terugkomst aan de supply chain verantwoordelijke in Westerlo.

Profiel:

  • Je hebt minimum 5 jaar ervaring als rackjobber / magazijnier.
  • Affiniteit met de bouw is een pluspunt.
  • Je werkt accuraat en binnen een vaste planning.
  • Je houdt van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid.
  • Je bent in het bezit van een attest heftruck of je bent bereid het te behalen.
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B (BE/C is een pluspunt).
  • Je bent een vroege vogel en je bent graag onderweg.
  • Je bent bij voorkeur woonachtig in de regio Olen / Westerlo.

Aanbod:

  • Voltijdse job.
  • Mercedes Sprinter voor verplaatsing naar de filialen.
  • Aantrekkelijk loon.
  • Je maakt deel uit van een sterk en succesvol groeiend bedrijf.
  • Je kan rekenen op een zeer degelijke opleiding en begeleiding.

Aarzel niet en neem vandaag nog contact op met Karen Steurs voor deze vacature via karen@technicel.com.

De eerste kandidaten worden uitgenodigd in de week van 3/8.