Technicel bvba

Zone Reme 4
2260 Westerlo
T +32 (0)14 85 07 65
F +32 (0)14 26 74 96
info@technicel.com

Dirk Martensstraat 2
Unit 2
8200 Brugge
brugge@technicel.com

Esserstraat 2
Unit 3
8550 Zwevegem
zwevegem@technicel.com

Oeverstraat 19A
9160 Lokeren
lokeren@technicel.com

Energielaan 4
2960 Brecht
brecht@technicel.com 

 

Gratis nummers voor al
uw bestellingen:

T +32 (0)800 11 040
F +32 (0)800 11 050

Contact Lokeren

Technicel Lokeren Oeverstraat 19A - 9160 Lokeren

 

Who is who? | Routebeschrijving | Openingstijden

Who is who?

 

 TECHNICEL NOV 19 (20 of 24)  TECHNICEL NOV 19 (9 of 24)  
Steven Van Onckelen
Filiaalleider Lokeren
steven@technicel.com


Joris Van Lommel
Area Sales Manager
Oost- & West-Vlaanderen
joris@technicel.com



 

Direct mailen: lokeren@technicel.com

 

Openingstijden

Openingsuren shop & magazijn:
Van maandag tot donderdag: 8u15 – 12u00 en 13u00 tot 17u30
Vrijdag: 8u15 – 12u00 en 13u00 – 16u00 

Wenst u uw materiaal 's morgens, 's avonds of tijdens het weekend af te halen?
In ons afhaalsas kan u 24/24, 7/7 terecht met uw persoonlijke toegangsbadge.

Geef hiervoor uw bestelling door tijdens de kantooruren (voor 16u30 en vrijdag voor 15u00).

Gratis telefoonnummer voor bestellingen 0800/11 040.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.