Technicel bvba

Zone Reme 4
2260 Westerlo
T +32 (0)14 85 07 65
F +32 (0)14 26 74 96
info@technicel.com

Dirk Martensstraat 2
Unit 2
8200 Brugge
brugge@technicel.com

Esserstraat 2
Unit 3
8550 Zwevegem
zwevegem@technicel.com

Oeverstraat 19A
9160 Lokeren
lokeren@technicel.com

Energielaan 4
2960 Brecht
brecht@technicel.com 

 

Gratis nummers voor al
uw bestellingen:

T +32 (0)800 11 040
F +32 (0)800 11 050

Contact hoofdkantoor

Technicel hoofdkantoor: Zone Reme 4 - 2260 Westerlo

 

Who is who? | Routebeschrijving | Openingstijden

Who is who?

 

 KarenSteurs17  RudyVerlinden517  Fabianne D

Karen Steurs
CEO
karen@technicel.com                

 

Rudy Verlinden
Financieel Directeur
rudy@technicel.com

 

Fabianne Desterke
Boekhouding
fabianne@technicel.com

 

 EviJacobs217  Jan Peeters  

Evi Jacobs
Directiesecretariaat
evi@technicel.com

 

Andries Gysen
Aankoop & Facility
andries@technicel.com

 

 

 JorisVanLommel317  Gitte17  Kathleen

Joris Van Lommel
Verkoopleider
joris@technicel.com

 

Gitte Mellebeeckx
Customer Service
gitte@technicel.com

 

Kathleen Augustijnen
Customer Service
kathleen@technicel.com

 

 KurtMaes517  Kurt Dhont  Karen M

Kurt Maes
Technisch Adviseur
kurt@technicel.com

 

Kurt Dhont
Technisch Adviseur
kurtdhont@technicel.com

 

Karen Mergaerts
Marketing
karenmergaerts@technicel.com

 

 Laura small17  Tom17           Patrick17
Laura Bierinckx
Logistiek en voorraadcontrole                                   
Tom Bruynseels    
Magazijnier                                                            
Patrik Augustynen
Chauffeur                                           

 

Direct mailen: info@technicel.com

Openingstijden

Openingsuren shop & magazijn:
Van maandag tot donderdag: 8u15 – 12u00 en 13u00 tot 17u30
Vrijdag: 8u15 – 12u00 en 13u00 – 16u00 

Wenst u uw materiaal 's morgens, 's avonds of tijdens het weekend af te halen?
In ons afhaalsas kan u 24/24, 7/7 terecht met uw persoonlijke toegangsbadge.

Geef hiervoor uw bestelling door tijdens de kantooruren (voor 16u30 en vrijdag voor 15u00).

Gratis telefoonnummer voor bestellingen 0800/11 040.

 

Routebeschrijving

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Een vriendelijk ontvangst en tijd voor elke klant! Wij maken graag het verschil.”

Evi Jacobs
Directiesecretariaat & aankoop

  • maandag, 27 mei 2019 09:28 Winnaar opening Brecht
    Gefeliciteerd aan Dirk Voorspoels van de firma Voorspoels & Co! Hij is als winnaar uit de bus gekomen van het exclusief etentje voor 2 in 't Zilte te Antwerpen!
  • donderdag, 24 januari 2019 14:42 Onbereikbaar via e-mail
    Beste klant Wegens een technische storing bij Microsoft, zijn wij tijdelijk niet bereikbaar via e-mail. U kan ons wel telefonisch bereiken op het gratis nummer 0800/11.040. Onze excuses voor dit…
  • dinsdag, 11 september 2018 15:30 Maak kans op een Mega-prijs!!
    Maak kans op een Mega-prijs!! Schrijf je snel in voor onze nieuwe reeks Technicel Academies en ga naar huis met een pallet FK X Mega- tegellijm! Klik hier voor meer…
Meer nieuws...